لیست از هیروهای Meta در پچ 7.07 دوتا2

بیشتر از ۱ ماهی شده که پچ ۷٫۰۷ اومده و خبری از هیروهای قوی پچ قبل نیست ، هیروهایی که دیگه تقریبا بعنوان Cancer هیرو میشناخیتم “Necro – Venomancer – Viper – Zeus ” و ….
۳ هیرویی که در این پچ فعلا داره زیادی سر و صدا میکنه و بعنوان Stompers شناخته شده : #Omni و #Centaur و #Vengeful هست. این هیروها در حالی که بعنوان Support شناخته میشندن براحتی میتونن با تغییر پلن و استراتژیک پیک سریعا تغییر Role بدن و بعنوان Semi-Carry بازی کنن.
این سه هیرو با تغییراتی که در Talent شون وجود داره +۹۰ دمیج و یا با آلتیمیت Centaur از همه جا رد میشن و بهترین نوع اسکیپ رو از هرجای مپ میتونه برای هم تیمی هاش ایجاد کنه و یا Vengeful که در کنار Carry تشخیص نمیدی کی کری هست و کی ساپورت…
ظاهرا دیگه خبری از #Naga و #BroodMother و #Nature نیست اگه دقت کنین هیروهایی که Push قوی دارن کمی Nerf تر شدن و برعکس در بازیهای TI که ما #Gyro و  #Medusa رو تو پیک و حتی Ban لیستا نداشتیم الان بهترین گزینه ها برای Pick شدن.
هیروهایی که هنوز هم در صف بهترین ها قرار دارند با اینکه در پچ ۷٫۰۷c بعضی هاشون کمی Nerf شدن ولی در کل باز بیشترین پیک ها و Winrate هستند :
#Antimage
#BrewMaster
#WinterWyvren
#Nyx
#WraithKing
#Sniper
#Night
#Clockwerk
#Pudge

برچسب ها

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “لیست از هیروهای Meta در پچ ۷٫۰۷ دوتا۲”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده وضعیت ادمین در استیم : Add Friend جهت ادد کردن روی دکمه + کلیک کنید.