فرمت بازیهای TI7 , اینترنشنال 2017 دوتا2

گروه بندی مسابقات اینترنشنال سال ۲۰۱۷ برای دوتا۲ (  Dota2 ) مشخص شد . همانطور که مطلع هستید مسابقات اینترنشنال دوتا۲ تنها رشته ورزشی بازیهای الکترونیک هست که مدافع بیشترین جایزه را دارد. در این مسابقات ۶ تیم که قبلا در مسابقات Major مقام کسب کردند بصورت مستقیم بدون بازیهای ورودی حق شرکت را گرفتن ، این تیم ها عبارتند از :

🇪🇺 #OG
🇷🇺 #VirtusPro
🇺🇸 #EG
🇪🇺 #TeamLiquid
🇨🇳 #IG
🇨🇳 #NewBee

 

متاسفانه تیم Wings Gaming مدافع قهرمانی TI6 بعلت دیسباند شدن امسال در این مسابقات نمیتواند حضور پیدا کند.

و اما تیم های دیگه به چه شکلی میتونن حضور داشته باشند ؟! آیا تیمی از ایران نیز میتواند به این مرحله برسد ؟!

شاید دور از انتظار باشد ولی غیر ممکن نیست شرکت Valve همانند سالهای قبل بازیهای مقدماتی را بر روی سایت Faceit تدارک دیده که هر تیم میتواند در منطقه خود ثبت نام کند و شانس حضور در مسابقات رو داشته باشد.

برای شرکت در مسابقات و ثبت نام تیم میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید :
لینک ثبت نام مناطق اروپا – آسیا و CIS

لینک ثبت نام از منطقه چین

سهمیه های مناطق آمریکا . آسیای شرقی . چین ! سه تیم هست که اروپا با ۲ سهمیه و مناطق CIS تنها با یک سهمیه میتوانند در این مسابقات حضور پیدا کنند. که جمعا ۱۲ تیم از این مناطق در براکت گروهی مسابقات اینترنشنال دوتا۲ (  Dota2 ) سال ۲۰۱۷ حضور خواهند یافت. ( کشورهای حوزه CIS : روسیه – ارمنستان – آذربایجان – اکراین و…. )

مرحله بعدی بازیهای گروهی خواهد بود که این ۱۸ تیم ( ۶ تیم دعوت شده با ۱۲ تیم از بازیهای مقدماتی ) در دو گروه ۹ تایی به رقابت خواهند پرداخت که از هر گروه یک تیم حذف خواهد شد. بازیها بصورت Round Robin انجام خواهد شد.

(بازیهای Round Robin : هر تیمی با تیمهای حاضر در گروه خود بازی خواهد کرد همانند بازیهای لیگ برتر فوتبال فقط با این تفاوت که امتیاز آن به میزان بردهای هر راند با تیم مقابل هست)

بعد از بازیهای گروهی براکت حذفی مسابقات شروع خواهد شد.

سخنانی از زبان دوتا ۲ لیگا : شاید امیدی به حضور نماینده ایران در ان مسابقات را نداشته باشیم ولی باز تاکید میکنیم دور از انتظار نیست زمانی این واقعه میسر خواهد بود که زیر سایه بنیاد ملی بازیهای رایانه ای مسابقات داخلی همانند دیگر ورزش های دیگر صورت بگیرد و باشگاه های گیمینگ تشکیل شود …. اونموقع هست که میتوان همانند نمونه های خارجی اسپانسری قوی قوی جهت سازماندهی این تیم ها و تشکیلات جذب کرد . مجموعه ما سعی در یکپارچگی کردن این وقایع دارد.

کانال تلگرامی ما

پیروز و سربلند باشید

نیما قدسی / SenioR

برچسب ها

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “فرمت بازیهای TI7 , اینترنشنال ۲۰۱۷ دوتا۲”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده وضعیت ادمین در استیم : Add Friend جهت ادد کردن روی دکمه + کلیک کنید.