بهترین هیروهای Offlane در پچ 7.07

یک تعادل بزرگی که از پچ ۷٫۰۰ به بعد اومد به کارگیری اسکیل های کارآمد و تلنت های مختلف بود که دیگه جای هیروهای تانکی رو در سمت Offlane گرفته بود. این کار جذابیت خاصی به بازی میده چون در بیشتر مواقع ترکیب تیم مقابل که معمولا اگه توجه کنید با ۲ هیروی Roam پلی میدن بجای ی Baby ساپورت ! باعث میشه هیروی Offlane شما در نبردهای ۱ به ۱ با کری تیم مقابل حرفی برای گفتن داشته باشه.
آماری که ما براتون میگیم از دو قسمت بازیهای پابلیک و و بازیهای حرفه ای تیم ها در مسابقات هست :

۱٫هیروی #Tidehunter با ۵۲% Winrate
این هیرو هیچ وقت محبوبیت خودش رو از دست نداده. ویژه گی های مهمی که این هیرو رو به یک Offlaner قدر تبدیل میکنه Stable بودن در لاین هست . خیلی سخته تو لاین این هیرو رو اذیت کنین ابیلیتی ۲ و ۳ این هیرو در حالی دمیج میده به شما ! دمیج شما رو کمتر میکنه و دمیج شما رو بلاکه! میکنه. ارزشمند بودن این هیرو زمانی آشکار میشود که در بازیهای تیمی اگر قراره شما #TideHunter رو تو لاین با کری تنها بزارین مطمئن باشین کری شما نمیتونه فارم کنه به همین دلیل Support و Roam مجبورن فقط رو این هیرو مانور بدن که این باعث میشه فضای فارم بهتری برای تیمتون ایجاد کنین. آلیتیمت این هیرو رو فراموش نکنیم تنها آلتیمیتی هست که در رنج AOE بسیار بالا میتونه همه رو Stun کنه !!!!
تلنت های این هیرو با قابلیت (additional Anchor Smash reduction, additional Kraken Shell block and either 25% cooldown reduction or +250 attack)
تقریبا این هیرو رو به یک کتک خور تبدیل میکنه که بهترین مورد برای مثال : Secret vs OG – Game 2 – ROG DreamLeague Season 8 میتونه باشه .


۲٫ هیروی #UnderLord با ۵۵% Winrate
یک کابوس برای Carry چی میتونه باشه ؟! استارت اولیه بازی در لول ۱ با ۴ آرمور و حداقل ۷۰۰HP بسیار دشوار هست کانتر کردن این هیرو ! ابیلیتی Aurohpy Aura شاید در فایت ها متوجه نباشیم ! این هیرو درصدی از شما دمیج کم میکنه مهم نیست چقدر دمیج دارین در LateGame هر چقدر فایت طولانتر میشود این ابیلیتی دمیج بسیار زیادی به شما میدهد که خیلی وقت احساس یک Divine رایگان دار بودن رو میکنین ! میتونه تو تیم فایت ها سریعا ملحق بشه و یا برعکس در گنگ ها تیمشو نجات بده.
آیتم های محبوب این هیرو از استارت بازی تا به نیاز تیم میتونه : Stout Shield – GardianGreaves – CrimsonGuard – PipeOfInsight – Dagger – BlaidMail – LotusOrb – ForceStaff میتونه باشه …
در کل هیرویی هست که مپ کنترل و قدرت پوش بالایی داره.


۳٫ هیروی #BrewMaster با ۵۲% Winrate
کار با این هیرو زیاد هم راحت نیست و نیاز به اسکیل بالایی داره و نباید از میزان XP عقب بمونه چون تلنت ۲۵ این هیرو قابلیت (-۶۵s Primal Split cooldown) داره . قابلیتی که هیچ مجیک دمیجی نمیخوره ، Stun میده ! دمیج Per Sec و Dodge این هیرو واقعا رو مخه !
یکی از هیروهایی هست که براحتی میتونه #PhantomLancer و #ChaosKnight رو کانتر بکنه. در حالت آتیمیت قدرت Cyclone برای ۶ ثانیه و قدرت تاور دمیج بالا با Miss Chance ژیاد باعث میشه نه براحتی این هیرو گنک بشه و برعکس در تیم فایت ها با Stun  و Cyclone دو هیرو رو از دور فایت خارج کنه.
تنها مشکل این هیرو میتونه Silence بودش باشه ولی در کل کانتر اصلی این هیرو #Centaur هست .


۴٫ هیروی #OmniKnight با ۵۵% Winrate
بدون شک بهترین هیروی این پچ می باشد که با ۲۷ بار بن شد و ۷۴% Winrate داشت در مسابقات #Major که برگزار کننده آن #DreamLeague  بود. قابلیت منحصربفرد این هیرو #repel شما رو از مجیک دمیج ها محصون نگه میداره ، یاف های منفی رو از روتون برمیداره ! کسی نمیتونه رو شما یا یار خودیتون #DiffusalBlade بزنه.
تنها بسنده نکنیم به قدرت #Support این هیرو با تغییراتی که در تلنت این هیرو بوجود اومده شما رو میتونه به یک #SemiCarry نیز تبدیل کنه +۷۵ تا قدرت هیل اضافه + +۹۰ تا دمیج + (-۱۲%) قدرت ابیلیتی ۳ این هیرو تقریبا میشه گفت راهی برای فرار نمیزاه ! هیچ موقع نباید کری لاین رو با Omni تنها بزارین با یک حرکت اشتباه میتونه تا زیر تاور بیاد در همون ابندای بازی و کیل بگیره.قدرت Pure ابیلیتی ۱ این هیرو و میزان آماده باش سریع اون میتونه با یک #SoulRing براحتی تو لاین فارم کنه بدون اینکه مانا کم بیاره. آلتیمیت این هیرو شما رو از هر نوع Physical دمیجی حفظ میکنه. متاهای جالبی در سطح حرفه ای هم دیدم که #Omni رو بعنوان Solo کری تو Safelane استفاده میکنن که پیشتر تیم #VG در اوایل این پچ تونسته بود نتایج بهتری بگیره.

برچسب ها

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “بهترین هیروهای Offlane در پچ ۷٫۰۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده وضعیت ادمین در استیم : Add Friend جهت ادد کردن روی دکمه + کلیک کنید.