بررسی The Last of Us Part II

🔅وبسایت « یورو گیمر » طی مقاله‌ای ، تئوری‌های کاربران در ارتباط با تریلر نمایش داده شده از بازی « The Last of Us Part II » را بررسی کرده است . لازم به ذکر است آنچه در ادامه به آن میپردازیم ، تنها « نظریه و حدس و گمان‌های کاربران » بوده است و به هیچ عنوان رسمی نمیباشند .

🔖 برای کاربرانی که نگران اسپویل شدنِ احتمالیِ داستان از تئوری که در ادامه به آن میپردازیم هستند ، لازم به ذکر است که این نظریه بر پایه پایان نسخه‌ی اول « آخرینِ ما » و تریلر رونمائی از نسخه‌ی دوم این عنوان حدس زده شده است .

🔖 تیزری که مشاهده میکنیم ، اِلیِ ۱۹ ساله‌ای را نشان میدهد که به وضوح افراد زیادی را کشته است . اِلی در خون پوشیده شده و از صورت وی در حال چکیدن میباشد ؛ وی در فضائی « رویا گونه » در حال گیتار زدن میباشد .

🔖 الی تنهاست ، تا جائی که جوئل از فضائی با هاله‌ی نور بیرون می‌آید و از اِلی کار بعدی که خواهانِ انجام آن است را میپرسد . اِلی خاطرنشان میکند وی تک تکِ « آن‌ها » را پیدا خواهد کرد و خواهد کشت .

🔖 در اینجا تئوریِ طرفداران شکل میگیرد . کاربران حدس میزنند با توجه به شواهد و وقایعِ نشان داده شده ، جوئل مرده است و اِلی تنها با وَهم و خیال خود صحبت میکند . این توهمات ناشی از تلاشِ ۵ ساله‌ی اِلی از زمان نسخه‌ی اول تاکنون شکل گرفته‌اند ؛ هرچند مشخص نیست جوئل در چه بازه‌ی زمانی مرده است ؛ شاید هم جوئل یکی از افراد کشته‌شده در خانه میباشد .

🔖 پایانِ نسخه‌ی اول « آخرینِ ما » به ما شواهدی میدهد که چرا « فایرفلای » بدنبال جوئل و کشتنِ وی میباشند . همچنین نشان دادنِ لوگوی « فایرفلای » در ابتدای تریلر ، فرضیه‌ی ذکرشده را کمی الهام میبخشد .

🔖 ناتی‌داگ پیشتر تائید کرد که اِلی « پروتاگونیست » این قسمت بوده و ما با وی « آخرینِ ما : قسمتِ دوم » را تجربه خواهیم کرد . پس امکانِ « غیرِ جسمانی بودنِ » جوئل در تیزر معرفی ، کمی « ممکن‌پذیر تر » میگردد . همانطور که مستحضر هستید ، داستانِ این قسمت از « آخرینِ ما » بر پایه‌ی تنفر به جای عشق میباشد .

🔖 باری دیگر تائید میکنیم ، مقاله‌ی فوق تنها « نظریاتِ جمع‌آوری شده‌ی کاربران توسطِ وبسایت یورو گیمر » میباشد و به هیچ عنوان اطلاعاتِ رسمی یا تائیدشده توسط ناتی‌داگ نمیباشند .

برچسب ها

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “بررسی The Last of Us Part II”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده وضعیت ادمین در استیم : Add Friend جهت ادد کردن روی دکمه + کلیک کنید.